Menü
Sepetim
Sepetim

Desenli Gömlek

FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
97 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye

Desenli Erkek Gömlek Modelleri

Erkek giyim ürünleri içerisinde gömlek çok eski bir geçmişe sahip olan kıyafetlerden birisidir. Günümüzde ise farklı gömlek tasarımları ile erkek giyim ürünlerinin arasında ön kısımda yerini almayı başarmıştır. İş yerlerinde, günlük hayatta veya spor giyimde de kombin yapılabilen gömlek çeşitleri arasında desenli gömlek modelleri son yılların modası haline gelmiştir.

 

Desenli Gömlek Modelleri 

Gömlek modelleri modanın sürekli değişmesi ile farklılaşmaya başlamıştır. Gömlekler çok eski zamanlardan beri kullanılsa da her sene farklı model anlayışı ile farklı modeller üretilmiştir. Bu gömlek çeşitleri arasında son yılların modası olan desenli gömlekler günümüzün modası olmayı başarmıştır. Desenli gömlekler hem spor hem de klasik modelleri ile erkek giyim ürünleri arasında yerini almaktadır. 

Bisse gömlek çeşitleri arasında bulunan desenli gömlekler birbirinden farklı çeşitler ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu modeller arasında iş hayatına uygun şık gömlekler yer alırken aynı zamanda spor giyim ürünleri ile de kombin yapılabilecek ürünler de yer almaktadır. Bisse desenli gömlekler tasarımları ve kalitesi ile birlikte herksin beğenisini toplamayı başarmıştır.

 

Bisse Desenli Gömlek Özellikleri 

Bisse desenli gömlekler her mevsime uygun ürünlerdir. Gömlekler uzun süre dayanıklılığını koruması nedeniyle de uzun süre kullanıma uygundur. Daha dar ve vücudu saran tasarımlar isteyen kişiler için desenli gömlekler arasında bu modellere ulaşmak mümkündür. Vücudu saran modeller kesinlikle erkeklerin hareket kısıtlamasına neden olmamaktadır. Bunun sebebi esnek kumaştan üretiliyor olmasıdır.

Erkek giyimin temel parçalarından olan gömlek çeşitleri kaliteli kumaş ve farklı desen modelleri ile Bisse'de yer almaktadır. Desenli gömlekler arasında regular fit modeller erkekler için en çok tercih edilen modellerdir. Spor görünümünün yanı sıra erkeklerde şık bir görünüm de sunmaktadır. % 100 pamuktan üretilen bu gömlekler aynı zamanda terletmeyen ve rahat kalıba sahip ürünler olmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.