Menü
Sepetim
Sepetim

Erkek Oduncu Gömlek

FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
40 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye

Oduncu Gömlek Modelleri 

Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen son moda oduncu gömlek modelleri, harika deneleri ve mükemmel dokuları ile büyük beğeni kazanmaktadır. Kışı mevsimin olmazsa olmazı gömlek modelleri hem çok sıcak tutmakta hem de şık bir görüntü sağlamaktadır.  Spor giyimin ayrılmaz parçası olan oduncu gömlekler, özellikle kot pantolon üzerine giyildiği zaman, harika bir uyum yakalanmaktadır. Modern görünümü sağlamak için son zamanlarda modaya uygun olan pek çok farklı renkte ve desende modeller mevcuttur.

 

 Oduncu Gömlek Modelleri 

Erkek regular fit uzun kollu spor gömlek pek çok farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Uzun kollu ekoseli spor gömlek, mavi renk uyumu ile harika bir tarz yaratmaktadır. Aynı şekilde kareli spor gömlek modelleri de içine beyaz bir tişört giyildiği zaman çok farklı bir tarz sağlamaktadır.

Kış mevsiminin ayrılmaz parçası olan oduncu gömlekler arasında çok sık tercih edilen bir diğer model de erkek regular fit uzun kollu flanel gömlekler olmaktadır. Harika deseni ve mükemmel kalitesi ile herkesin tercih edebileceği en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. 

 

 Harika Tarza Sahip Oduncu Gömlekler

Erkek regular fit uzun kollu oduncu gömlek laci ve bej renkleri ile çok şık ve farklı bir hava yaramaktadır. Hem salaş bir şekilde içine tişört giyilerek hem de düğmeli şık bir tasarı ile uygun bir şekilde giyilmektedir. Ekru ve antrasit desende oduncu gömlek modelleri de kişiye çok saygın ve resmi bir hava katmaktadır.

Oduncu gömlek modelleri çok farklı renk ve de tasarım seçenekleri ile her alan uygun bir giyim tarzı oluşturmaktadır. Aynı zamanda geniş ebat seçenekleri ile de her bedene uygun pek çok ürü seçeneği mevcuttur. Bu bakımdan satın alacağınız ürünü kendi zevk ve beğeninize göre kolayca seçebilirsiniz. 

 

 Oduncu Gömlek Fiyatları

Genelde çok fazla seçeneğe sahip olan oduncu gömlek çeşitleri fiyat olarak da çok farklı özelliklere sahip olmaktadır. Hem kullanılan kumaş hem de tasarım özellikleri bakımından çok farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Bu kapsamda renklerinde fiyat üzerinde çok büyük etkisi olmaktadır. Fiyat değişimleri pek çok farklı faktöre bağlı olarak değişmekte ve ürünler bu şekilde satışa sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.