Menü
Sepetim
Sepetim

İnsan Kaynakları

NEDEN? ÇÜNKÜ BİSSE

UYGULAMALAR
BİSSE’de şirketin misyon ve vizyonu, kurumsal hedef ve stratejileri ve iş planları doğrultusunda tanımlanmış, şirketi gelecek hedeflerine ulaştıracak insan kaynakları sistemleri ile ilgili uygulamalar gerçekleştirilir.

İŞ PLANI
Şirketin kısa ve uzun vadeli iş planları doğrultusunda planlanmış ve tanımlanmış insan kaynağı tanımına uygun, konusunda deneyimli, Şirketin etik ilkeler protokolüne uyumlu, nitelikli çalışanın istihdamı sağlanır.

HEDEF
BİSSE çalışanlarının, Şirketin hedef ve stratejileri doğrultusunda belirlenmiş hedeflerine ilişkin performans değerlendirmesi gerçekleştirilir. Performans değerlendirme sonuçları çalışanın eğitim, gelişim ve kariyer planlarında kullanılır, terfi ve atamalarda dikkate alınır.

MOTİVASYON
BİSSE çalışanlarının, iş çıktılarının ve başarılarının ödüllendirildiği çalışanın motivasyonunu sağlayan, yüksek performansı destekleyen tanıma ve ödüllendirme sistemi uygulanır.

EĞİTİM
BİSSE çalışanlarının, iş hedefleri ve gelişmesi beklenen yetkinlikler doğrultusunda eğitim ihtiyaçları belirlenir ve eğitim ve gelişme planları gerçekleştirilir.

MEMNUNİYET
Çalışan memnuniyetini ölçmeye ve iyileştirmeye yönelik aksiyonlar almak üzere gerekli çalışmalar gerçekleştirilir.

AÇIK POZİSYONLAR

BİSSE bünyesindeki, Merkez Ofisimiz ve mağazalarımıza ilişkin açık pozisyonları www.secretcv.com portalinden takip edebilir ve bu portaldan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz

BİSSE bünyesindeki iş fırsatlarından faydalanabilmek için özgeçmişinizi insankaynaklari@bisse.com adresine göndererek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.