Menü
Sepetim
Sepetim

Klasik Ceket

FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
23 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye

Bisse Klasik Ceketlerle Tarzınıza Fark Katın

Klasik ceket, yüzyıllar içerisinde moda ve dönemlere göre farklılık gösterse de erkek giyiminin en önemli parçalarından birisi olarak hayatımızda yer almaktalar.

Klasik ceketler her dönemde neredeyse her tarzın tamamlayıcısı olarak kullanıldılar. Hala da yapılmış mükemmel bir kombinin en başlıca parçası olarak kabul ediliyorlar. Bisse farkıyla üretilen klasik ceketler gerek renkleri gerek farklı model ve kalıpları ile giyimlerine mükemmel bir dokunuş yapmak isteyenlerin en başlıca tercihi.

Bisse En Çok Tercih Edilen Klasik Ceket Modelleri

Bisse klasik ceketleri özellikle en çok tercih edilen rengi ve modeliyle blazer ceket olarak siyah modeliyle çift düğmeli görünümüyle klasik giyim severlerin ilk seçimi olarak yer alıyor. Mono yaka olarak tercih edilebilecek yine iki düğmeli ve tek yırtmaçlı ceketler siyah rengi ile oldukça dikkat çekiyor ve farklı kombinlerle kullanmak için oldukça iyi bir seçenek. Yine mono yakalı ceketin çift yırtmaçlı ve laci rengi de şıklığın vücut bulmuş hali olarak çok güzel bir seçenek olarak önümüzde yer alıyor. Mono yakalı klasik ceketlerin iki farklı rengi olarak siyah ve ekoseli siyah modeli de farklı kombinlere oldukça uygun modeller. 

Kırlangıç yaka olarak iki düğme seçeneği ile tek yırtmaçlı olarak seçebileceğiniz Bisse siyah ceketler de klasik giyim tarzını seven erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Mono yakalı ceket severler için üretilmiş modern fit kesimine sahip çift yırtmaçlı gri ceket de oldukça farklı ve şık bir dokunuş isteyenlerin seçimi. Regular fit çift yırtmaçlı antrasit renkli ceket de, özellikle açık renk pantolonla kombinlenebilirliği açısından çok tercih edilen modellerden birisi. Yine özellikle kot pantolonu günlük hayatından çok tercih eden erkeklerin çok fazla sevdiği bir başka model olarak da modern fit mono yaka iki düğmeli çift yırtmaçlı laci renkli ceketler.

Bisse kalitesinin en çok tercih edilen klasik ceket modelleri Bisse mağazalarında bulabilirsiniz. Tüm bu modellerin yanı sıra yine kalitesi ve eşiz dokunuşuyla her beden ve giyim tarzına uygun ceket modelleri Sizi Bisse’ de bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.