Menü
Sepetim
Sepetim

Smokin

FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
14 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye
Erkek Smokin SIYAH
4.900,00 TL
Sepette 1.715,00 TL

Smokin

Tarih boyunca resmi giyimin en zirvesinde bulunan smokin, Bisse farkıyla size unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Klasik giyim tarzının tercih edilebildiği tüm alanlarla beraber, hiç unutulmayacak anlarınızda ortamın en şık erkeği olmak için “Bisse kalitesi ve farkı” sizi en doğru seçiminiz olacaktır. Erkek giyiminin en üst noktasındaki “Bisse smokinler” farklı kesim, renk ve ölçüleriyle ön plana çıkıyor.

Özellikle smokin dendiğinde ilk akla gelen siyah klasik modellerinin yanında, yine renkleri ve öncü modelleri ile hayatınızın en önemli anlarında giyip farkınızı ortaya koyabileceğiniz modelleri ile de kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. En çok tercih edilen smokin formu olan siyah rengin yanı sıra, lacivert, bordo ve yine çok şık bir tercih olan bej renk seçenekleri de oldukça göz kamaştırıcı olmaktadır. Renk tercihinize göre size en uygun seçimi yapabilirsiniz. 

Farklı Smokin Kesimleri İle Farkınızı Belli Edin

Her vücut şekline ve her bedene uygun olarak bulabileceğiniz modellerinin yanı sıra, zaman ve modanın gelişimine bağlı olarak fit, slim fit, klasik kesim, şal yakalı, çift düğmeli ya da yırtmaçsız modeller de en çok tercih edilen modeller.

Bisse smokin şıklığının en çok tercih edilen modelleri 6 Drop Regular Fit Şal yaka yırtmaçsız modeli laci renginin güzelliğiyle, smokin denilince ilk akla gelen resim olan klasik smokini eşsiz siyah, laci rengi ve Bisse farkı olan dokusuyla, Regular fit ve slim fit smokini yine siyah ve laci renk seçenekleri ile, bordo renginin güzelliği ile bezenmiş smokini yine slim fit olarak tercih edebilir ve şıklığınızı eşsiz hale getirebilirsiniz.

Tüm smokin modellerinin tercihinize bağlı olarak 46 bedenden 60 bedene kadar olan seçenekleri de şıklığınıza tam bedeninizde, sadece sizin için üretilmiş gibi görünen hali ile ulaşabilmenizi sağlıyor.

Bisse Smokine Yön Veriyor

Sizin için üretilmiş farklı ve eşsiz Bisse smokin modelleri sizi klasik giyimin zirvesine taşıyor ve smokininizle girdiğiniz her ortama yüzünüzün de kazınmasını sağlıyor. Bisse smokin modelleri gardırobunuzdaki en güzel yerde, en önemli anlarınıza arkadaşlık etmek için sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.