Menü
Sepetim
Sepetim
FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
114 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye

Kareli Gömlek Modelleri 

Gömlekler erkeklerin görünüşlerine sihirli bir dokunuş katarak stillerin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. Bir gömlek klasik, modaya uygun zarif veya şık olabilmektedir. Bunun yanı sıra spor, kot pantolonlarla da kombinlenebilmektedir. Bu anlamda erkek gömlek modelleri sınırsız sayıda çeşitliliğe sahiptir. Bunlar arasında son yılların en çok tercih edilen modeli kareli gömlek olarak bilinen ekoseli modellerdir. 

Kareli Gömlek Modelleri

Her yaşta ve her tarzdan erkeklerin severek kullandığı gömlekler ile şık ve spor bir görünüm sağlamak mümkündür. Bu modeller arasında kareli modeller erkekler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Regular fit kesim veya slim fit kesim modeller tasarımlar arasında yer alırken hem uzun kollu hem de kısa kollu modeller ile de her mevsim kullanılmaktadır.

Diğer yandan ekoseli gömlekler arasında kısa kollu modeller daha sık tercih edilmektedir. Erkekler hem kendileri için tercih ederken hem de erkeklere alınabilecek en güzel hediyeler arasında da bulunmaktadır. 

Erkek kareli gömlekler arasında regular fit modeller farklı renkler ile sunulmaktadır. Bunlar siyah, gri, bordo, lacivert ve bej renkleri bulunmaktadır. Bu gömlekler uzun kollu ve daha rahat kesimler olmaktadır. Bununla beraber kareli gömlekler arasında spor modeller de günlük giyim için en ideal ürünler olmaktadır. Hem uzun kollu hem de kısa kollu modeller her mevsimde erkekler tarafından tercih edilebilir.

 

Kareli Gömlek Kombinleri 

Kareli gömlekler erkek giyim ürünlerinin en önemli parçalarından birisidir. Regular modellerinin yanı sıra slim fit kareli modeller de erkeklerin stillerini tamamlamaktadır. Slim fit modeller ile erkekler hem işlevsel hem de görünüm açısından şık olabilmektedir.

Kareli gömlekleri ile kombin yaratırken genellikle düz renk pantolonlar tercih edilmelidir. Düz renk pantolonlar ile kareli gömlekler hem spor hem de şık kombinler yapılabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.