Menü
Sepetim
Sepetim

Spor Gömlek

FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
644 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye

Erkek giyimde gömlek tarihsel bir geçmişe sahip çok çeşitli modeller barındıran kıyafetlerden biridir. Bisse spor gömlek  tasarımları sayesinde klasikten spora hemen her giyim stiline sahip olan kişiler için ürünler sunmaktadır. Spor gömlekler pek ciddi olmayan toplantı ve davetler için tercih edilebilmektedir. Günlük giyimde gömlek şıklığını taşımak isteyenler spor modellerdeki gömleklerden yararlanmaktadır. Bisse, kalitesi ile uzun yıllardır erkek giyimde en çok beğenilenlerden birisi olmayı başarmıştır. Tasarımları ve kalitesi ile tüm dünyada beğeni ile giyilmektedir. Ütü gerektiren, gerektirmeyen ya da skinny, düz kesimler gibi farklı seçenekler sunan marka tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Bisse Spor Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri değişen moda anlayışı ile farklılaşmaya başlamıştır. Bunlardan birisi olan keten gömlekler özellikle yaz aylarında tercih edilen seçeneklerden birisidir. Tozlara ve lekelere karşı dayanıklı olmasına dek esneme payı oldukça azdır. Bu nedenle uzun süre dayanıklılığını korumaktadır. Yapısı gereği nemi emen bir özellikte olup özellikle nemli bölgelerde tercih edilmesi uygundur. Daha dar ve vücudu saran tasarımlar giymek isteyenler ise likralı olan modelleri tercih etmektedirler. Bunlar vücudu sarıyor olmasına karşın hareket esnasında herhangi bir kısıtlama yapmamaktadır. Çünkü oldukça esnek bir kumaşa sahip olup erkek giyimde sunduğu rahatlık ile sıklıkla tercih edilmektedir Spor gömlek modelleri regular fit kalıbında çok sayıda seçenekte bulunmaktadır. Bu modeller çok beğenilmekte olup özellikle klasik kombinler için açık renkte çok çeşitli alternatifler barındırmaktadır.

Spor Gömlek Fiyatları

Gömlekler erkek giyimin temel parçalarından birisi olarak karşımıza çıkıyorlar. Fiyatları ise kesiminden kumaşına dek çeşitli özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Lacivert, mavi, turkuaz, bej gibi çok beğenilen renkler ve tonlarında modeller bulunuyor. Bunlara ek olarak beyaz tonlarında çok sevilen modeller tüm zamanlara ayak uyduran tasarımları le her daim giyiliyor. Spor gömlek fiyatları tasarımın kalite ile buluştuğu Bisse ürünlerinde farklı ücret skalasında sıralanmaktadır. Kareli, düz veya çizgili seçenekler ile işte ya da davetlerde şık olmak Bisse farklıyla oldukça kolaydır. Siz de gömlek modellerine göz atarak aradığınız ürüne rahatlıkla ulaşabilir; hayalinizdeki kombini oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.