Menü
Sepetim
Sepetim

Ceket

FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
106 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye

Şık bir kombinin tamamlayıcısı olan erkek ceket seçenekleri farklı tasarımlardan oluşuyor. Hemen her stile uygun üretilen tasarımlar sayesinde dilediğiniz şıklığı elde edebilirsiniz. Oldukça uzun ömürlü olarak üretilen ceketler kullanıcısına birçok giyim ürününe göre daha fazla kullanım süresi sunmaktadır. Spor giyime uygun seçenekleri sayesinde bu stilde giyenler tarafından da tercih edilebilmektedir. Klasik giyimin en olmazsa olmaz parçalarından birisidir. Özellikle şık takımların tamamlayıcısı olarak davetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek kalitede üretim yapan markaların en beğenilen ceketleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Oldukça farklı seçenekleri sunarak sadece şık bir kombin değil dış giyimin tamamlayıcısı olarak da giyilmektedir.

Farklı Sitillerde Giyinmeyi Sevenler Erkek Ceket Modelleri İle Tarzını Yansıtoyor

Farklı stillerde giyinmeyi sevenlere hitap eden erkek ceket modelleri sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Farklı kullanımlar sunmakta olan ceketler ile isterseniz kombininizi tamamlayabilir; isterseniz de dış giyimde tercih edebilirsiniz. Özellikle dış giyim için çok fazla seçenek sunulduğu görülmektedir.  Keten, ekoseli, slim fit, regular fit ve klasik ceket seçenekleri sıklıkla görülen modellerdendir. Bu model seçenekleri ile istediğiniz görünümü rahatça yakalayabilirsiniz.

Daha farklı giyinmek isteyenler için ise vintage ürünler oldukça uygundur. Her türlü tarza hitap eden ve takım elbiselerin tamamlayıcı parçası olan ceket modelleri arasından ekoseli olanlar genelde üzerinde vintige havası estirmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Ceketler spor veya klasik bir kesime sahip seçenekleri ile farklı zevklere hitap etmektedir. Slim fit olarak üretilen tasarımları vücuda oturan ve çok beğenilen kesimlerden birsine örnektir. Bu kesim genellikle klasik modellerde karşımıza çıkmaktadır. Sadece serin havaların kurtarıcısı olarak değil; yazın da tercih edilen seçenekler bulunur.

Sanatla Sanayiye Eriştirme Mottomuz İle Kaliteyi Ön Planda Tutuyoruz

Kaliteden asla ödün vermeden sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en önemli markalarından biri olabilmek için 46 yıl önce yola çıkan Bisse, ihraç edilen ilk Türk markası olmayı başardı. Afrika’dan Asya’ya, Avrupa’dan Amerika’ya kadar uluslararası pazarda da söz sahibi olarak, detaylara verdiği önemle tüm dünyada kendi ismiyle anılan marka haline gelmiştir. “Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” kelimelerinin baş harflerinin marka ismini oluşturduğu BİSSE,  yarattığı sanatıyla ve ekip çalışmasına verdiği önem ile ilk günden bugüne sektöründe lider konumunda olmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.