Menü
Sepetim
Sepetim

Senior Card

BİSSE SENIOR CARD Mağazalarımızdaki Ayrıcalıklar Dünyasına Açılan Kapının Anahtarıdır
CLASSIC CARD Classic card ile sezon mağazalarımızda sezon ürünlerinden yaptığınız tüm alış verişler karşılığında %10 para puan kazanabilirsiniz ve kazandığınız para puanları sezon ürünlerinde harcayabilirsiniz.
GOLD CARD Gold Card ile sezon mağazalarımızda sezon ürünlerinden yaptığınız tüm alışverişler karşılığında %20 para puan kazanabilirsiniz ve kazandığınız para puanları sezon ürünlerinde harcayabilirsiniz.
PLATINUM CARD Platinum Card ile sezon mağazalarımızda sezon ürünlerinden yaptığınız tüm alışverişler karşılığında %30 para puan kazanabilirsiniz ve kazandığınız para puanları sezon ürünlerinde harcayabilirsiniz
PRIME CARD Prime Card ile sezon mağazalarımızda sezon ürünlerinden yaptığınız tüm alışverişler karşılığında %40 para puan kazanabilirsiniz ve kazandığınız para puanları sezon ürünlerinde harcayabilirsiniz.
AYRICALIKLAR DÜNYASI Sadece Bisse Senior Card'lara özel yapılan kampanya ve ayrıcalıklardan yararlanmak için size en yakın Bisse mağazasından Senior Card formu doldurabilirsiniz MAĞAZALARIMIZ
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.