Menü
Sepetim
Sepetim

Hakkımızda

kurumsal.jpg (147 KB)
BİRLİKTE İLKEMİZ SANATLA SANAYİYE ERİŞMEK

Temelleri 47 yıl önce atılan BİSSE, kaliteden asla ödün vermeden sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en önemli markalarından biri olmak için yola çıktı. İhraç edilen ilk Türk markası olarak Avrupa’dan Amerika’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar uluslararası pazarda da söz sahibi olan BİSSE, ülkesinde yakaladığı başarıyı tüm dünya pazarlarına ulaştıran ve dünyadaki önemli fuarlarda yine "dünyaca ünlü firmalarla birlikte yer alan ilk Türk markası olması" oldu.


1976 yılından bugüne, kendi tesislerinde ürettiği gömleği ile önemli bir deneyim ve makine parkuruna sahip olan BİSSE, 2006 senesinden itibaren erkek giyiminde gömleğinin ulaştığı kalite ve deneyimi dış giyime de taşıdı. Trendleri belirleyen " BİSSE " takım elbise, ceket, pantolon, T-shirt, triko, mont, kaban, pardösü ve ayakkabılarını da müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

"Gömlek üretmek sanattır ve bu sanatı tamamlayan unsurlar da detaylardır" prensibiyle yola çıkan BİSSE, detaylara verdiği önemle tüm dünyada kendi ismiyle anılan marka haline gelmiştir. Ulusal bir marka olan ve bununla da yetinmeyerek hedefini daha da ileriye taşıyan BİSSE, tüm dünyanın sevdiği, müşterisi olmayı arzuladığı, ismini telaffuz ettiği bir noktaya ulaşma yolunda ilerliyor. “Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” kelimelerinin baş harflerinin marka ismini oluşturduğu BİSSE, ekip çalışmasına verdiği önem ve yarattığı sanatıyla ilk günden bugüne sektöründe lider konumunda olmaya devam ediyor.

Temel Değerlerimiz
1. MİSYON
Sanata değer veren ilkesi ve sektörün öncü markası sorumluluğu ile yenilikten ve kaliteden ödün vermeden markamızın başarısını sürdürülebilir kılmak

2.VİZYON
BİSSE olarak olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde 'lider' konumuna erişmektir.
3. DEĞERLER
- Kurumsal Yönetim Anlayışı - Başarı ve Müşteri Odaklılık - Yenilikçilik ve Fark Yaratmak - Çalışan Bağlılığı ve Sürekli Gelişim
SPORT LINE

Erkek giyiminin klasikleşmiş markası BİSSE, 40 yılına girerken tasarladığı yeni alt markası B76 ile metropol erkeğinin özgürlük arayışına seslenmektedir

Büyük özverilerin sonucunda ortaya çıkan BİSSE gibi babadan oğula geçen vazgeçilmez kalitede bir markadır. Marka adını ise, BİSSE’nin Birlikte ilkesinden ve kuruluş̧ yılı olan 1976 tarihinden alarak hikayesine başlamıştır.

dinamik, cesur, keşfetmeyi seven, maceradan kopmayan, özgür ruhlu, stiliyle fark yaratan ve kendi tarzını bilen erkeklerin markasıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.