Menü
Sepetim
Sepetim

Keten Ceket

FİLTREYİ GÖSTER
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
2 Ürün Listeleniyor.
Varsayılan Sıralama
Varsayılan Sıralama
Yeniden Eskiye
Fiyat Azalan
Fiyat Artan
Eskiden Yeniye

Keten Ceket Şıklığı  

Keten ceket, günümüzde klasik erkek giyiminden çok daha ötede duruyor. Önceleri sadece klasik erkek giyiminin bir parçası olarak görülse de günümüzde gardırobumuzda farklı farklı kombinlerle kullanılabilecek bir tamamlayıcı olarak yer alıyorlar. Bisse’nin eşsiz kalıplarıyla üretilmiş keten ceketler hem iş hayatında farklı bir şıklığı tercih eden erkekler hem de spor giyimlerine farklı bir dokunuş katmak isteyenlerin seçimi.

Keten ceketlerinizi kombinlerken oldukça farklı tarzları ve renkleri bir araya getirebilmek mümkün; ceketinizi farklı gömlek, yelek ve kazaklarla bir araya getirerek kendi tarzınıza güzel bir dokunuş yapabilmenizin yanı sıra seçeceğiniz farklı pantolon modelleri ile de kendinize çok başka bir hava katabilirsiniz.

Bisse keten ceketleri özellikle içerisine giyeceğiniz farklı renk ve modellerde gömleklerle, ceketinize ekleyeceğiniz mendil ve çeşitli aksesuar dokunuşları ile havanızı girdiğiniz ortama yaymanızı sağlayacaktır.

Özellikle regular fit modelindeki laci renkli ceket modeli özellikle iş hayatında klasiklikten uzaklaşmak isteyen erkeklerin gardıroplarında en önde yer alan kıyafetlerden birisi. Yine Regular fit modellerinden olan haki renkli keten ceket özellikle eşsiz rengi ve ekose dokusuyla açık renk gömlekler ve farklı renkle pantolonlarla kombinlenerek günlük tarzınıza çok farklı bir hava katmanıza yardımcı olacaktır. Regular fit ceketin füme rengi de yine ekose dokusu ve çift ceket düğmelerinin farklı renkli dokunuşuyla tişört ya da farklı tarzda gömleklerle kombinlenerek oldukça farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır. Diğer modellerden farklı olarak füme ceket klasik bir gün geçirmek isteyen bir erkeğin, ani tarz değişikliği yapmak istediği herhangi bir anda gün boyunca tercih edilebilir.

Bisse Keten Ceketlerle Neler Tercih Edebilirsiniz ? 

Size uygun bedenlerde tercih edebileceğiniz keten ceketleri hem yaz günlerinde açık renk pantolonlarla tercih edebileceğiniz gibi, kış günlerinde de daha koyu renk pantolonlarla tercih edebilirsiniz. Ayrıca kot pantolonlarla da birlikte oldukça şık olduğundan dolayı keten ceketler zarif bir tarzı size vaat ediyorlar. Kombin alternatiflerinin oldukça sınırsız olmasıyla keten ceketler hem klasik giyinen erkekler için hem de daha spor ve salaş giyinen erkekler için çok iyi bir tercih olacaktır. Tartışılmaz Bisse kalitesi ile size sunulan keten ceket modelleri gardırobunuzun en özel yerine saklayıp, en çok giydiğiniz kombinlerin anahtarı olarak kullanacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.