Birlikte İlkemiz
Sanatla SANAYİYE ERİŞMEK

40 yıl önce kaliteden asla ödün vermeden marka olma ilkesiyle yola çıkan BİSSE bugün, sektöründe ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi ve trend belirleyen en önemli firmadır.

BİSSE, 2016’da yeni açılacak mağazalarıyla Türkiye’nin farklı illerinde ve yurt dışında mağaza sayısını 65’e, satış noktasını ise 500’e çıkarmayı hedeflemektedir. BİSSE aynı zamanda pek çok "ilk"lere de sahip bir markadır. Bunların arasında "ihraç edilen ilk Türk markası olması", dünyadaki önemli fuarlarda yine "dünyaca ünlü firmalarla birlikte yer alan ilk Türk markası olması" da yer alıyor.

1976 yılından bugüne, kendi tesislerinde ürettiği gömleği ile önemli bir deneyim ve makine parkuruna sahip olan BİSSE, 2001 senesinden itibaren erkek giyiminde gömleğinin ulaştığı kalite ve deneyimi dış giyime de taşımayı hedefleyerek " BİSSE " markalı takım elbise, ceket, pantolon, T-shirt, triko, mont, kaban, pardösü ve ayakkabılarını da müşterilerinin beğenisine sundu.

"Gömlek üretmek sanattır ve bu sanatı tamamlayan unsurlar da detaylardır" prensibiyle yola çıkan BİSSE, detaylara

verdiği önemle tüm dünyada kendi ismiyle anılan marka haline gelmiştir. Ulusal bir marka olan ve bununla da yetinmeyerek hedefini daha da ileriye taşıyan BİSSE, tüm dünyanın sevdiği, müşterisi olmayı arzuladığı, ismini telaffuz ettiği bir noktaya ulaşma yolunda ilerliyor.

“Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” kelimelerinin baş harflerinin marka ismini oluşturduğu BİSSE, ekip çalışmasına verdiği önem ve yarattığı sanatıyla ilk günden bugüne sektöründe lider konumunda olmaya devam ediyor.

MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ...

MİSYON

Sanata değer veren ilkesiyle, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden markamızın başarısının sürdürülebilir olmasını sağlamak

VİZYON

Kaliteli, yenilikçi ve sürdürülebilir başarı ile sektörde uluslararası lider konumunda olmak

DEĞERLER

  • Kurumsal Yönetim Anlayışı
  • Başarı ve Müşteri Odaklılık
  • Yenilikçilik ve Fark Yaratmak
  • çalışan Bağlılığı ve Sürekli Gelişim

B76 Sport line

Erkek giyiminin klasikleşmiş markası BİSSE, 40 yılına girerken tasarladığı yeni alt markası B76 ile metropol erkeğinin özgürlük arayışına seslenmektedir.

Büyük özverilerin sonucunda ortaya çıkan «B76» BİSSE gibi babadan oğula geçen vazgeçilmez kalitede bir markadır. Marka adını ise, BİSSE’nin Birlikte ilkesinden ve kuruluş̧ yılı olan 1976 tarihinden alarak hikayesine başlamıştır.

B76 erkeği, dinamik, cesur, keşfetmeyi seven, maceradan kopmayan, özgür ruhlu, stiliyle fark yaratan ve kendi tarzını bilen erkeklerin markasıdır.

B76 KOLEKSİYON

Saniyede 1 Gömlek

Milyon Metre Kumaş

Yıldır Sizinle

Dünyanın 5. Kaliteli Gömlek Markası